ליווי עסקי ופיננסי

 

FacebookTwitter


שירותים מוצעים

דף הבית >> שירותים מוצעים

 

במהלך העבודה המשותפת עם הלקוחות משתלב הצוות של שמעד בתוך המערכת האורגנית של העסק, ומתפקד כאחד מאיבריו. אנו שוקדים על יחסים ארוכי טווח, הנמתחים בדרך כלל על פני שנים, ומכילים הן פרוייקטים גדולים ומשמעותיים בחיי העסק והן תקופות של רגיעה וניהול שוטף בהיקפים משתנים של מעורבות. כך נוצרת מערכת של שיתוף פעולה ושל עבודה משותפת, המאפשרת עבודה מתוך נקודת המבט הארגונית ומראיית האינטרסים הארגוניים של הלקוח כקו המנחה. במהלך תקופת שיתוף הפעולה והליווי, מאפשרת שמעד אור-לן ללקוחותיה לבחור מבין השירותים הבאים:

 

 

שרותי ניהול כספים (CFO)

חשיבותו של ניהול כספים מקצועי לעסק לא תסולא בפז. ניהול כספים מוצלח יכול לגדר סיכונים, לאפשר ניצול הזדמנויות בריא, להזרים לעסק חמצן חיוני בעתות מצוקה ולספק משאבים כספיים בעתות שגשוג והתרחבות. הצוות המקצועי של שמעד מסוגל לספק את שירותי ניהול הכספים כתחליף מלא או כגורם מכוון ומסייע למחלקת ניהול הכספים בעסק ול-CFO. כך מנהליה של שמעד יכולים לבצע את הבדיקות הכלכליות, ניהול תזרים המזומנים, הערכות לסיכונים הכלכליים העומדים בפני העסק והקמת כלים להתמודדות עם תנודות מט"ח, ריבית ומחירי חמ"ג ושירותים.

 

בנייה וכתיבה של תוכניות עסקיות

בנייה של תוכניות עבודה שנתיות ורב שנתיות המאפשרות יישום מסודר ומובנה. סיוע של צוות שמעד בגיבוש הרעיונות העסקיים של החברה לידיי תכנית פעולה מסודרת - תוך בחינתם וכימותם - ויצירת מסמך עסקי שניתן ליישום ולהצגה; או סיוע בעצם הגייתה של תכנית עסקית, תוך בחינת העסק וסביבתו, זיהוי הזדמנויות ומכשולים עסקיים, ואיתור דרכי הפעולה שעשויות להביא את החברה לצמיחה וליציבות.

 

הסדרת מקורות אשראי בנקאיים/חוץ בנקאיים (לרבות קרנות מדינתיות וערבות מדינה)

ליווי מול הבנקים איתם עובד הלקוח או יצירת מגע עם בנקים חדשים, תוך ניהול הקשרים מול המערכת הבנקאית ומו"מ לקווי אשראי חדשים. איתור מקורות מימון חלופיים, בדמות קרנות רלוונטיות, תוכניות ממשלתיות ופרוייקטים מתאימים. ניהול הפנייה אליהן והעבודה מול המערכת הבירוקרטית, כולל הכנת תוכניות העבודה הנדרשות.

 

סיוע וליווי בגיוסי הון פרטיים וציבוריים

כולל ההכנות להנפקה בארץ ובחו"ל, בניית ותכנון מבנה ההנפקה, איתור משקיעים פרטיים ומוסדיים, ניהול המו"מ מול חתמים, משקיעים פיננסיים ואסטרטגים.

 

ליווי וניהול מו"מ למיזוגים ורכישות ובחינת כדאיות

ניהול רכישות אסטרטגיות ובכלל זה בחינת כדאיות כלכלית של המהלך, איתור ובחינת ההזדמנות, עריכת הבדיקות המשפטיות והכלכליות וניהול העיסקה (לרבות המו"מ); הכנסת שותפים אסטרטגיים או רוכשים לחברה, לרבות הכנה לאקזיט ומכירת החברה, ובכלל זה סיוע באיתור רוכשים, יצירת מגע עם בנקאי השקעות וניהול העבודה השוטפת מולם, ניהול משאים ומתנים מול רוכשים פרטיים, וכיו"ב.

 

שרותי חשבות והנהלת חשבונות

כולל חשבות השכר, כל שירותי הנהלת החשבונות, שירותי חשבות וניהול כספים בבית העסק לעסקים בינוניים וקטנים, הנפקת הדוחות הכספיים התקופתיים, דוחות כספיים ניהוליים ודוחות למדען הראשי, הפקת תלושי משכורת וניהול עלויות עובדים, הכוונה בסוגיות של יחסי עבודה ושכר ובנושאי רכישה והחכרה של ציוד ורכבים.

 

ייעוץ ותכנון מס

סיוע לעסקים קטנים בפתיחת תיק במס הכנסה ובמע"מ, ריכוז הדיווחים השנתיים לרשויות המס (מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי), הפקת הדוחות השנתיים כגון הצהרות ההון והדוחות הכספיים, וייצוג מול מס הכנסה ומע"מ, כמו גם ייעוץ והכוונה בתכנון המס.

 

 

 

בן גוריון 22, בניין דרומי, שער העיר הרצליה |  מייל: desk@shamad-orlan.co.il

09-7794974
לייבסיטי - בניית אתרים